Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Takipçi Satın Almayın!

Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Takipçi Satın Almayın!

Bu şeylere artık son verin! Kimse kimseye zorla abone olmak veya takipçi olmak zorunda değil. Şuanda günümüzde bir çok insan beğenilerini arttırmak adına profillerine takipçi çekimi yaptırıyorlar fakat bunun hiç bir getirisi olmadığı gibi hiç bir yararı da bulunmuyor. Sadece görünüş itibariyle size takipçi olan kişiler siz paylaşım attıktan sonra birer birer hatta onar onar takipden çıkmaya başlıyorlar.

Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Takipçi Satın Almayın!

Takipçiler doğal olarak kazanılan bir şey. Bugün isterseniz facebook‘da isterseniz instagram’da veya twitter’da istediğiniz kadar parayla takipçi satın alın. Paranıza yazık olacağı için o takipçiler tamamen hesabınızdan silinecek yani verdiğiniz paranın hiç bir değeri kalmayacak. Bu takipçiler sizi takip ettiklerini gördükleri andan itibaren birer birer takipden çıkacaklar. Şöyle şimdi; ”Sizin profiliniz 100 bin takipçili diyelim siz gittiniz buna 500 bin takipçi satın aldınız.” Normalde 600 bin takipçisi bulunan bir kişinin en az alacağı beğeni 4 bin adettir. En fazla ise 15 bindir yani bu kullanıcılarınızın aktifliğine bağlı fakat sizin sadece 100 bin takipçiniz olduğu için bu 500 bin takipçi sizi hiç bir şekilde etkilemeyecek ve beğenilerinizi yükseltmeyecektir.

paralı sosyal medya takipçi sakın almayın

Eğer bunu sosyal medya uygulamaları görürse yani Instagram‘da takipçi satın aldığınızı düşünelim eğer bunu instagram yakalarsa sayfanızın kapanma ihtimali bile var. Bu yüzden bu tür hileli ve oyunlu şeylerden uzak durun. Size hiç bir şekilde yardımcı olmayacak ve size hiç bir şekilde bu tür şeylerin getirisi olmayacaktır. Bunların yerine doğal yollarla takipçi kasmayı deneyebilirsiniz fakat şuanda bu da çok zor. Bunun yerine şunu yapabilirsiniz; ”Diğer büyük sayfaların size referans olmasını ve sizi sayfalarında paylaşmasını isteyebilirsiniz.” İşte bunun adı doğal yol ile takipçi kasmadır. Birileri sizi öneriyor ve önerdiği için takipçileriniz artmaya başlıyor. Bu şekilde diğer büyük sayfalardan reklam alarak kendinizi hızlı bir şekilde büyütebilir üstelik beğenilerinizi de arttırabilirsiniz. Aynı zamanda bilindiği üzere son zamanlarda bu reklam olayları çok fazla dönmeye başladı. Bundan dolayı sizde takipçilerinizi arttırarak başka sayfaları önerebilir, takipçi kasabilirsiniz yani bunları kullanarak hem para kazanır hemde takipçilerinizi arttırabilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Takipçi Satın Almayın!

Merhaba, Ben Alihan İstanbul Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon bölümü öğrencisiyim.Teknoloji ve internet meraklısıyım.Şuanda kişisel blog yazarlığı yapmaktayım. Hakkımda daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

6 comments On Sosyal Medya Hesaplarınız İçin Takipçi Satın Almayın!

Leave a reply:

Your email address will not be published.