Profesyonel Kullanıma Uygun Ajandalar

Hem günlük yaşamda hem de iş yaşamında kullanılan ajandalar hayatınızın en pratik organizatörü olabiliyor. Son dönemde iç dizaynı bakımından beklentileri çok daha fazla karşılayan ajanda çeşitleri hazırlandı. 2017 yılına kısa bir süre kaldığı için yeni bir ajanda almanın şimdi tam zamanı. Tercih yaparken beklentilerinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Çünkü bol miktarda seçenek sunan adresi de sizlere birazdan açıklayacağız.

Özelikle iş hayatının vazgeçilmezleri arasında yer alan ve profesyonel kullanım için özel olarak tasarlanmış 2017 ajanda modelleri hem iç dizaynı hem de dış tasarımı ile beğeni kazanıyor. Planlama aracı olarak en çok kullanılan malzeme olmayı başaran bu ürünler randevu saatlerinden toplantı günlerine kadar pek çok bilginin bir arada muhafaza edilmesi bakımından etkili bir araç.

İş Hayatında Ajanda Kullanımı

Planlı ve düzenli bir ajanda kullanımı iş yaşamına olumlu katkıda bulunuyor. Ancak planlı ajanda kullanımına yılın ilk gününden başlamak gerekiyor. Gerekli notları ertelemeden hemen ajandaya yazmak da dikkat edilmesi gereken bir diğer husus. Ajandanızı sürekli yanınızda bulundurarak, boş zamanlarınızda kontrolden geçirerek gayet düzenli bir çalışma programı oluşturabilirsiniz.

Bu detaylara dikkat ederseniz ve bir de kullanım şeklinize uygun bir 2017 ajandası temin ederseniz geriye sadece keyifli bir çalışma yılı geçirmek kalır. İçerisinde hesap makinesi bulunan modeller, 2017’de en çok tercih edilenler arasında yer alabilir. Fihrist, aylık plan cetvelleri, resmi tatil günleri gibi bilgilerin olduğu ajandalar, iş yaşamı için daha kullanışlı olabiliyor. İçerisinde kalemlik, kartvizitlik, önemli belge bölmeleri gibi alanların olduğu fonksiyonel tasarımları da mutlaka inceleyin.

Yeni yılda kullanacağınız ajandanın dış dizaynına önem veriyorsanız, seçenekler arasında kapaklı ya da spiralli olanlar da var. Sert kapaklı olanlar yıpranma olasılığı daha düşük olduğundan hem iş hem de günlük yaşam için daha ideal olabiliyor. Özellikle sürekli yanınızda taşıyacaksanız karton ya da suni deri gibi daha sert kapaklı bir modeli seçmenizde fayda var.

2017 Ajandaları İçin Ekonomik Tercih

Tamamen kendinize göre tasarlayabileceğiniz bir organizatör, not defteri ve hatırlatıcı ihtiyaçlarını tek bir tasarımda sunan ajanda fiyatları açısından da dikkat çekiyor. Kalite düzeyi yüksek, profesyonel kullanım için tasarlanmış ve iç dizaynı ile beklentileri karşılayan bir ajandaya sahip olmak için mutlaka yüksek ücretler ödemeniz gerekmiyor. Tüm ofis ve kırtasiye ürünleri gibi ajandalarda da zengin bir çeşitlilik sunan Avansas Ajanda kategorisi ile 2017 yılına planlı bir başlangıç yapmanıza yardımcı oluyor.

Spiralli, karton kapaklı, suni deri kapaklı, hesap makineli, kalemlikli gibi farklı tasarımlara sahip olan ajandalar Avansas tarafından kısa sürede adresinize ulaştırılabilir. Üstelik bol miktarda ürün seçeneği arasından seçim yapmanız, kendi kullanım şeklinize en uygun ajandayı kolaylıkla bulmanıza yardımcı olacak.

Yakınlarınızın özel günlerinde kullanabilecekleri bir hediye almak isterseniz, ajandanın her dönemin favori hediyesi olduğunu unutmayın. Üstelik ajandalar, kullanıldıkça armağan eden kişiyi hatırlatan hediyelerin de başında geliyor.

 

Merhaba, Ben Alihan İstanbul Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon bölümü öğrencisiyim.Teknoloji ve internet meraklısıyım.Şuanda kişisel blog yazarlığı yapmaktayım. Hakkımda daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

2 comments On Profesyonel Kullanıma Uygun Ajandalar

Leave a reply:

Your email address will not be published.