KAN SORGULA | ONLINE KAN ANONSU YAPMAK | SOSYAL SORUMLULUK PROJESI

Arkadaşlar hepinize merhaba belki görenleriniz olmuştur aklıma güzel bir proje geldi ve sağolsun Faruk abimle birlikte hayata geçirdik amacımız sadece vatandaşlarımıza daha faydalı olabilmek için çabalamaktır.

Bu projemizin amacı acil bir kan ihtiyacı olduğunda web sitemiz üzerinden anında yayına geçirerek tüm kitlelere en hızlı şekilde yayabilirsiniz böylelikle kan ihtiyacınızı en hızlı şekilde giderebilirsiniz.Amacımız yanlız budur.

Web sitemiz üzerinden bir kan anonsu yaptığınız anda web sitemize ait tüm sosyal medya sayfalarında otomatik olarka o anons paylaşılmaktadır ve anons yapılan kişininin ip bilgileri güvenlik açısından kayıt altına alınmaktadır.

Kansorgula.com alan adına sahip olan projemiz yep yeni tasarımıyla hayat buldu ve artık tamamen aktif durumdadır.Pagespeed ve gtmetrix puanları ve alexa puanları daha 1 aylık olmasına ragmen çok çok sağlam derecedir.

Umarım bu projemiz vatandaşlarımız için faydalı olur bir kişiye bile iyiliği dokunursa ne ala fakat amacımız kan ihtiyacı olan herkese iyiliği dokunmasıdır.

Web sitemizi ziyaret için : http://kansorgula.com

Web sitemize kayıt olabilmek için : http://kansorgula.com/kayit-ol

Sağlıcakla kalın arkadaşlar 🙂

Merhaba, Ben Alihan İstanbul Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon bölümü öğrencisiyim.Teknoloji ve internet meraklısıyım.Şuanda kişisel blog yazarlığı yapmaktayım. Hakkımda daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

Leave a reply:

Your email address will not be published.