Ankaranın En Sevilen Alışveriş Noktaları

NATA VEGA OUTLET:

 

Merkeze biraz uzak olduğundan şikayet edilen Avm’de her markanın mağazasını bulmak mümkün olsa da daha çok içinde barındırdığı Aqua Vega Akvaryum sayesinde çocukların ilgisini çekiyor. İKEA mağazası ev için her şeyi barındırması bakımından başkentlilerin uğrak mekanı haline geliyor. Özellikle hafta sonları ünlü markalarda çok büyük indirimler yapılıyor.

 

CEPA AVM:

 

Eskişehir yolu üzerindeki Avm, kapsadığı alan itibariyle Ankara’nın sayılı AVM’leri arasında gösteriliyor. Tüm ünlü markaların mağazaları olduğu gibi sineması, kafeteryaları ve geniş otoparkıyla ziyaretçilerine dolu dolu bir ALIŞVERİŞ deneyimi sunuyor.

 

FORUM ANKARA:

 

Bu AVM’de de beğenilen yönler olduğu gibi daha çok Nata Vega AVM gibi merkeze çok uzak ve sapa bir konumda bulunması sebebiyle sadece Keçiören bölgesinde yaşayanların yoğun olarak uğrak noktası haline gelmiş durumda. Ama hafta sonu gezmeleri olsun, bir şeyler satın almak olsun, sinemaya gitmek olsun ne isterseniz her şeyi rahatlıkla yapacağınız bir AVM olma özelliği taşıyor.

 

ANKAMALL AVM:

 

Konya yolu üzerindeki bu AVM hemcinslerine göre en merkezi konumda olması ve ulaşım konusunda Ankaralıların rahatlıkla gittiği bir ALIŞVERİŞ deneyimi sunması sebebiyle en çok tercih edilen AVM’dir. Çok geniş otoparkı ve devasa büyüklükteki mağazaları ile her markanın en az 1 merkezini bulabileceğiniz dostlarınızla rahatça vakit geçirebileceğiniz bir AVM olma konusunda birinciliği kimseye kaptırmıyor. Akköprü metrosu ile Ankara nüfusunun büyük bir bölümünün sürekli geçiş noktası üzerinde olmasından dolayı özellikle hafta sonları çok kalabalık ziyaretçi akınına uğruyor. sineması Ankara’da bulunan diğer sinemalara göre daha aktif ve rahat bir seyir zevki veriyor.

 

OPTIMUM AVM:

 

Eryaman bölgesindeki bu AVM, diğer AVM’lere göre daha köklü bir geçmişe sahip olsa da o zamanki şartlar düşünüldüğünde biraz küçük kaldığı aşikar. Her markayı bulamasanız da bölge halkının ihtiyaçlarına cevap verebilmiş görünüyor.

Ankara’ya hızlı ziyaret ve seyahat etmek için 49 TL’den başlayan fiyatlarla uçak biletlerini sorgulayabilirsiniz.

 

Merhaba, Ben Alihan İstanbul Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon bölümü öğrencisiyim.Teknoloji ve internet meraklısıyım.Şuanda kişisel blog yazarlığı yapmaktayım. Hakkımda daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

Leave a reply:

Your email address will not be published.