Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez

Alihandro Geri Geldi

BLOGLAMA • 12 Temmuz 2016 • Alihandro •  16 yorum yapılmış

Değerli okurlarım ve takipçilerim, 1 ay gibi bir süre zarfı içerisinde blog’uma pek makale ekleyemedim ve güncel kalamadım, ilk önce bu durumdan dolayı sizlerden özür diliyorum. 1 ay neden yazmadın ? Diyecekler mutlaka olacaktır veya olmayacaktır 🙂 Üniversite stajım dolayısıyla pek vakit ayıramadım fakat 1 ay içerisinde bir çok gelişmeler oldu bunlar epey ilgimi çekti mesela Paypal Türkiye için işlemlerini kapattı. Webmasterlar arasında bir çok tartışmaya neden olan bu sorun hakkında benim düşüncelerim olumlu aslında. Paypal’ın kapanması her nekadar tartışıldıysa ve olumsuz bakıldıysa yaklaşık olarak 2-3 hafta içerisinde insanlar diğer alış-veriş veya ticaret yapabilecekleri siteler buldular. Aslında genel olarak bakılırsa banka işleri biraz daha arttı diyebilirim. Bence en önemli nokta burası oldu. Paypal üzerinden bir çok webmaster dolandırılıyordu ve  mağdur oluyordu bu sorunda kökten çözüm buldu.

Ee  1 Ay ne yaptın ? Valla değerli okurlar 1 ay boyunca çalıştım bana sorarsanız çalışmak pekde iyi değil. Bunun sayesinde okumanın kıymetini anlıyor insan. Ama staj süresi içerisinde Antalya – Burdur – Afyon gibi yerlere gidip çalıştım ayrıca görme imkanımda oldu. Denize girip eğlendiğim zamanlarda oldu. Sadece çalışmaktan ibaret değil hayat biraz eğlenmek gerekiyor 🙂 Staj yapacak arkadaşlara bir kaç tavsiyede bulunabilirim. Meraklı olun ve herşeyi sorun kızsalar bile bıkmadan usanmadan sorunki gittiğinize değsin. Naylon tarzı yapmaya çalışmayın gittiğiniz ve verdiğiniz saatleriniz bir işe yarasın boşuna gitmeyin.

Blog‘a gelirsek bir çok yenilik düşünüyorum. Şuanda python programlama öğreniyorum ve Django web programlamaya geçmeyi planlıyorum. Bunun ardından aklımda olan bir projeyi hayata geçirmeyi planlıyorum. Blog’umda tema olarak yenilikler ve makalelerin kalitesi konusunda bir kaç yenilik yapmayı planlıyorum. Ayrıca sizlere daha iyi destek sunmak için wordpress hakkında bir çok sorunun çözümlerini paylaşmayı düşünüyorum. Umarım sizlere faydalı olurum.

Alihandro

Merhaba, Ben Alihan İstanbul Üniversitesi Kontrol ve Otomasyon bölümü öğrencisiyim.Teknoloji ve internet meraklısıyım.Şuanda kişisel blog yazarlığı yapmaktayım. Hakkımda daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

Yorumlar (16 Yorum)

 • İyi güzel hoş hoş geldin güzel arkadaş im . Süpersinde ücretli backlink silmişim zaman 3 5 ay daha ilerledikçe bu backlinkler sana çok zararlar verir google bazında söylüyorum . ?Yinede sen daha iyisini bilirsin keyfli bloglamalar ..

  • Görüşlerini paylaştığın için teşekkür ediyorum. Yanlız tam anlayamadım 3-5 backlink silmişim derken ?

   • Özür dilerim halil yazmisim imleme yolu ile backlink almişşiniz . Bu backlinler silenecektir zamanla bunlarda size zarar verir. Google basta olmak uzere arama motorlarinda . O yüzden doğal yollarla banclink almaniz size büyük yararlar saglayacaktir.

 • Tekrar yazmaya başlaman süper olmuş gerçekten. Blog yazmak güzeldir, devam edelim 🙂

 • Bu tarz yazıp bırakmalar çok oluyor, kendimden biliyorum 🙂 kişise blogumu açtığımdan beri kaç kere ara verdiğimi ben bile bilmiyorum

 • Ali geldiğin gibi geri gittin. İyice öğrenebildin mi bari? 🙂 Naylon stajada karşı değilim. Staj yaptığım zamanlar sömürüldüğümü düşünüyorum.

  • Alihandro

   Merhaba Pelinay, 15 günlük bir linux yaz kampı maceram oldu. Boluda güzel zamanlar geçirdim. Pyhon ve django konusuna gelirsek öğrendim fakat daha çok geliştirip sürekli olarak yoğunlaşmam gerekiyor. Bu sene dgs sınavına hazırlanacağım blog’a bile vakit ayıramıyorum nedense dgs sınavına çalışmaya başladım, bilgisayarımı sattım sırf ders çalışabilmek için o yüzden blogum’a şubat ayından sonra özen göstermeye başlayacağım gibi duruyor. Staj konusunada gelirsek evet maalesef öyle sömürülüyoruz.

 • tekardan hoş geldiniz. yazılarınızı ara ara takip etmeye çalışıyorum.

 • Hoşgeldin. Linux kampı sana neler kattı ?

 • Tekrardan hoş geldin, yazılarınızı takip ediyorum. Hayırlısı olsun çalışmak güzeldir Bloguda unutmayalım 🙂

 • Hoşgeldin 🙂 özledik seni

 • Hoşgeldin dostum özlettin kendin

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Blog Güncellemeleri

Güncel içeriklerden haberdar ve bana destek olmak istiyorsanız 15 saniyenizi ayırarak abone olabilirsiniz.

E-Mail

wowote
instagram takipçi instagram beğeni hilesi instagram beğeni

Yazılarımdan Haberdar Olmak İstemezmisin ?

5 saniyeni ayırarak bana destek olabilir ve aramıza katılabilirsin.